Kompozit Deck Kaplama Sistemleri

Kompozit Deck Kaplama

HKS kompozit deck firması olarak; havuz kenarı deck kaplama ( kompozit deck ), wpc yer döşemesi, kompozit yer döşemesi, kompozit deck üreticileri arasında en uygun kompozit deck kaplama m2 fiyatı veren öncü firmayız. Havuz üstü kapama sistemlerinde kendi imalatımı olan kompozit deckleri kullanıyoruz.

kompozit deck firması, havuz kenarı deck kaplama, kompozit deck, wpc yer döşemesi, kompozit yer döşemesi, kompozit deck üreticileri, kompozit deck kaplama m2 fiyatı, kompozit deck imalatı

Deck Sistemleri

Kompozit Deck Uygulamaları

deck sistemleri

WPC Kompozit Deck Sistemleri

” Ahşabın sıcaklığını ve polimelerin dayanıklılığını bir arada sunuyor. “

HKS Deck geri dönüştürülmüş plastik ve FSC sertifikalı ahşap talaşından yapılmış kompozit deck ürünüdür. Çevreye ve insanlara zararlı hiç bir madde içerisinde kullanılmamaktadır.

HKS Deck hem konutlar için hemde endüstriyel kullanım alanları için test normlarına uygun üretimi yapılmaktadır.

Kompozit Deck ürünlerimizin test raporları mevcut olmakla birlikte, sadece doğal içerikleri iyileştirmekte kalmıyor aynı zamanda göz alıcı ve kullanım ömrü daha uzun olan farklı bir tasarım ortaya çıkarıyor.

HKS Deck ürünleri %100 Türkiye’de üretilmektedir.

Kompozit Klasik Deck
Kompozit Dolu Deck
Kompozit L Deck
Kompozit Karkas
Kompozit Süpürgelik
Kompozit L Köşebent

Anahtar kelimelerimiz: kompozit deck, deck kaplama, kompozit deck fiyatları, ahşap deck, kompozit deck m2 fiyatı, deck döşeme, wpc yer döşemesi, kompozit yer döşemesi, ahşap deck kaplama, havuz kenarı deck, kompozit deck kaplama m2 fiyatı, kompozit zemin kaplama, deck zemin kaplama, kompozit ahşap deck, kompozit deck kaplama